sobota, 19 czerwca 2010

Kilka innych moich makijaży :)

Teraz pokażę dwa inne moje makijaże :)

Pierwszy:

Drugi:




2 komentarze:

  1. Świetne. Napiszesz jak sie je robi ?.

    OdpowiedzUsuń
  2. Tego pierwszego to nie pamiętam jak się robi, ale ten drugi to spróbuję pokazać jak się robi + zrobię kilka "pokazów" jak się robi różne makijaże :)

    OdpowiedzUsuń