sobota, 19 czerwca 2010

Makijaż 1

Oto pierwszy makijaż przygotowany przeze mnie:


A teraz pokażę wam krok po kroku jak go zrobić :)

Krok 1:
Pomaluj usta swojej doll szminką koloru skóry.

Krok 2:
Następnie pomaluj usta swojej doll bezbarwnym błyszczykiem ze sklepu LUXE.

Krok 3:
Potem pomaluj oczy czarnym tuszem.

Krok 4:
Zrób czarne kreski obok oczu :P

Krok 5:
Pomaluj czarną kredką obok oka, tak jak na obrazku ^ ^

Krok 6:
Następnie użyj ciemno-żółtego cienia.

Krok 7:
Potem użyj jasno-żółtego cienia :)

Krok 8:
Następnie troszkę białego cienia.

Krok 9:
Teraz trochę jasno-szarego cienia ze sklepu LUXE. Dzięki odrobinie tego cienia cały makijaż będzie się błyszczał :D

Krok 10:
Pomaluj włosy na blond.

Krok 11:
Odrobinkę czerwonego różu na policzki.

Krok 12:
Teraz nałóż kocie "soczewki" na oczy.

Krok 13:
I jeszcze zmienić fryzurę i koniec :)

Mam nadzieję, że makijaż się podoba i że ktoś spróbuję sobie taki zrobić :)
Pozdrawiam :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz