sobota, 19 czerwca 2010

Hej :)

Hej :)
Jestem Agnieszka :)
Na stardoll mój nick to - Agma :)
W tym blogu będę uczyć jak zrobić sobie fajny makijaż na stardoll :)
Mam nadzieje, że będzie się wam podobać :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz