Oto makijaż, który zrobiłam na lalce - Nataliaa02029
Krok 1:
Pomalowałam oczy czarnym tuszem do rzęs :)
Krok 2:
Teraz takim innym czarnym tuszem do rzęs, który wydłuża rzęsy.
Krok 3:
Trochę jasno różowego cienia z LUXE. Cieniem trzeba pomalować lekko pod brwiami, tak jak na obrazku ^^
Krok 4:
Teraz pod cieniem z LUXE trochę różową kredką.
Krok 5:
Teraz po bokach oka fioletowym cieniem.
Koniec !
^^ Oto końcowy efekt :) Dodałam jeszcze kolczyki ^^
----------------------------------
Jeśli się podoba, albo nie to proszę - zostawcie komenty ! :)
----------------------------------
Pozdrawiam ;*




































